Культурно-туристичний маршрут ""

Проект "Шляхами Наталії Кобринської в місті Болехові" – це ініціатива, спрямована на відтворення і відзначення вагомого внеску видатної української письменниці та громадської діячки, Наталії Кобринської, у культурне і суспільне життя України та Болехівщини зокрема.

Наталія Кобринська – це постать, яка вплинула на культурний ландшафт Болехівщини, але її спадок залишилися частково невідомими для багатьох. Тому проект "Шляхами Наталії Кобринської в місті Болехові" спрямований на вирішення цієї проблеми.

Цей проект розробляється з використанням сучасних цифрових технологій, які дозволять створити інтерактивний культурно-туристичний маршрут, що пройде через історичні та культурні пам'ятки Болехова, пов'язані з Наталією Кобринською. Туристи, жителі та особливо молоде покоління матимуть можливість дізнатися більше про цю видатну постать, її творчість та діяльність завдяки веб-сайту, віртуальним екскурсіям та інтерактивним інформаційним пунктам, розміщеним у місті.